Kursiyer Görüşleri

Kursiyer Görüşleri

Damla Balcı

Kursiyer Görüşleri|

Merhaba, İzmir emlakçılık eğitimi ile ilgili bilgi almak istiyorum. Emlakçılık yapmayı düşünüyorum. emlakçılık yapabilmek içinde emlak danışmanlığı eğitimi ve sertifikası almam gerekiyormuş. Emlak eğitimini nasıl sağlıyorsunuz ? Uzaktan eğitim hakkında bilgi verir misin nasıl olur ? İzmir de yaşıyorum Ankara ya gelmem gerekecek mi ?

Muzaffer Gül

Kursiyer Görüşleri|

Merhaba, İstanbul emlakçılık kursu hakkında bilgi almak istiyorum. Çok yoğun bir tempoda çalıyorum ve emlak eğitimi 'ne ayıracak vaktim yok. uzaktan emlak danışmanlığı eğitimlerini nasıl veriyorsunuz ? Kursa katılım şartları nelerdir ? Sanırım merkeziniz Ankara da ben istanbul ümraniye de hikamet ediyorum. Emlak kursu için Ankara ya gelmeme gerek var mı ?

Serdar Doğan

Kursiyer Görüşleri|

Merhaba, Ankarada hikamet ediyorum. Ankara emlakçılık kursu hakkında bilgi almak istiyorum. Ankara Çankaya halk eğitim merkezi tatil olduğu için şuan eğitim vermiyorlar. Emlak yasası çıkmak üzere bir an önce bu eğitimi almalıyı. Bilgi verirseniz sevinirim . Teşekkürler

Burak Çiçek – Emlak Danışmanlığı

Kursiyer Görüşleri|

Yoğun çalışma hayatım olduğu için örgün eğitim almak bana göre imkansızdı. Uzaktan olması bana en büyük avantaj istediğim yerde istediğim zamanda dersleri takip edebilmek büyük bir ayrıcalık. Teşekkürler

Semih Bağcı – Doğru Bir Karar

Kursiyer Görüşleri|

Semih Bağcı - Doğru Bir Karar Örgün eğitim almak istiyordum fakat örgün eğitime ayıracak zamanım yoktu. Uzaktan eğitimle alakalı bir çok ön yargım vardı ama almak zorunda olduğum için aldım ama hiç pişman değilim hatta en doğru bir karar vermişim. Emeği geçen herkese teşekkürler.

Emlak Danışmanlığı – Senem Ülker

Kursiyer Görüşleri|

Doğru bir karar alarak doğru bir yerde eğitim aldım.Hocamızın anlatım tarzı ile beklentimin çok üstünde bir eğitim.Emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum.İlginize teşekkürler.

Doğan Yavuz – Emlak Danışmanlığı

Kursiyer Görüşleri|

Diğer eğitimleriniz gibi emlak danışmanlığı eğitimini de mükemmel hazırlamışsınız. Emeğinize sağlık