• Emlakçılık Eğitimi kursiyer görüşleri

Damla Balcı

Merhaba, İzmir emlakçılık eğitimi ile ilgili bilgi almak istiyorum. Emlakçılık yapmayı düşünüyorum. emlakçılık yapabilmek içinde emlak danışmanlığı eğitimi ve sertifikası almam gerekiyormuş. Emlak eğitimini nasıl sağlıyorsunuz ? Uzaktan eğitim hakkında bilgi verir misin nasıl olur ? İzmir de yaşıyorum Ankara ya gelmem gerekecek mi ?

  • Emlak Kursu Kursiyer Görüşleri

Muzaffer Gül

Merhaba, İstanbul emlakçılık kursu hakkında bilgi almak istiyorum. Çok yoğun bir tempoda çalıyorum ve emlak eğitimi 'ne ayıracak vaktim yok. uzaktan emlak danışmanlığı eğitimlerini nasıl veriyorsunuz ? Kursa katılım şartları nelerdir ? Sanırım merkeziniz Ankara da ben istanbul ümraniye de hikamet ediyorum. Emlak kursu için Ankara ya gelmeme gerek var mı ?

  • Emlak Kursu Kursiyer Görüşleri

Serdar Doğan

Merhaba, Ankarada hikamet ediyorum. Ankara emlakçılık kursu hakkında bilgi almak istiyorum. Ankara Çankaya halk eğitim merkezi tatil olduğu için şuan eğitim vermiyorlar. Emlak yasası çıkmak üzere bir an önce bu eğitimi almalıyı. Bilgi verirseniz sevinirim . Teşekkürler

  • Emlak Kursu Kursiyer Görüşleri

Burak Çiçek – Emlak Danışmanlığı

Yoğun çalışma hayatım olduğu için örgün eğitim almak bana göre imkansızdı. Uzaktan olması bana en büyük avantaj istediğim yerde istediğim zamanda dersleri takip edebilmek büyük bir ayrıcalık. Teşekkürler

  • Emlak Kursu Kursiyer Görüşleri

Semih Bağcı – Doğru Bir Karar

Semih Bağcı - Doğru Bir Karar Örgün eğitim almak istiyordum fakat örgün eğitime ayıracak zamanım yoktu. Uzaktan eğitimle alakalı bir çok ön yargım vardı ama almak zorunda olduğum için aldım ama hiç pişman değilim hatta en doğru bir karar vermişim. Emeği geçen herkese teşekkürler.

  • Emlakçılık Eğitimi kursiyer görüşleri

Emlak Danışmanlığı – Senem Ülker

Doğru bir karar alarak doğru bir yerde eğitim aldım.Hocamızın anlatım tarzı ile beklentimin çok üstünde bir eğitim.Emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum.İlginize teşekkürler.

  • Emlak Kursu Kursiyer Görüşleri

Doğan Yavuz – Emlak Danışmanlığı

Diğer eğitimleriniz gibi emlak danışmanlığı eğitimini de mükemmel hazırlamışsınız. Emeğinize sağlık